Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

29. novembra 2023

Útok na budovu v Chersone neprežilo päť vysokopostavených ruských predstaviteľovPäť vysokopostavených ruských predstaviteľov údajne zomrelo pri ukrajinskom útoku na budovu v okupovanej časti Chersonskej oblasti. Viac o téme: Vojna na ...Zdieľať
russia_ukraine_war_06393 676x451 29.11.2023 (SITA.sk) - Päť vysokopostavených ruských predstaviteľov údajne zomrelo pri ukrajinskom útoku na budovu v okupovanej časti Chersonskej oblasti.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Ukrajinské Národné centrum odporu na platforme Telegram informovalo, že úder sa odohral v obci Juvilejne po „informáciách poskytnutých podzemím a znepokojenými miestnymi obyvateľmi".

V dôsledku úspešných akcií je známe, že zomrelo päť vysokopostavených úradníkov," uviedlo centrum. Na svojej webstránke to píše denník The Guardian. Centrum v príspevku zverejnilo aj fotografie zobrazujúce dvojposchodovú budovu s čiastočne zničenou strechou a vybitými oknami.Zdroj: SITA.sk - Útok na budovu v Chersone neprežilo päť vysokopostavených ruských predstaviteľov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyšetrovateľ NAKA Ďurka zostáva mimo službu, súd dal druhýkrát za pravdu ministerstvu vnútra
<< predchádzajúci článok
Parlament chystá reformu akreditácie médií. Pellegrini avizuje nový systém do budúceho roka