Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. januára 2007

V Bratislave objavili laboratórium na výrobu pervitínuPri domových prehliadkach na Gelnickej ulici a ulici Pri Šajbách v bratislavskej Rači našli policajti drogy. Obvineniam z drogovej trestnej činnosti už čelia traja Bratislavčania. Policajti objavili ...Zdieľať

BRATISLAVA 26. januára (WEBNOVINY) - Pri domových prehliadkach na Gelnickej ulici a ulici Pri Šajbách v bratislavskej Rači našli policajti drogy. Obvineniam z drogovej trestnej činnosti už čelia traja Bratislavčania. Policajti objavili laboratóriu na výrobu pervitínu, množstvo použitých injekčných striekačiek, vrecúška so sušenou rastlinou.

Ako agentúru SITA informovala zástupkyňa bratislavskej policajnej hovorkyne Dáša Kollárová, okrem drog policajti našli aj plynovú pištoľ a jeden zásobník so štyrmi nábojmi. Zaistený materiál preskúmajú kriminalistickí experti. Ako uviedla Kollárová, 33-ročný Norbert a 28-ročný Matej teraz v policajnej cele čakajú na rozhodnutie sudcu o vzatí do väzby, hrozí im až desaťročné väzenie. Tretiemu mužovi, 37-ročnému Viliamovi, hrozí trojročný pobyt za mrežami.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najmenej 15 obetí bombového útoku na trhu v Bagdade
<< predchádzajúci článok
Zadržali drogového dílera zo Serede