Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. februára 2023

V bydlisku prokurátora Lipšica bola nahlásená bombaV mieste bydliska špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica bola v piatok nahlásená prítomnosť výbušniny. Uviedol to na sociálnej sieti s tým, že celý bytový dom musel ...Zdieľať
befunky collage 46 676x451 3.2.2023 (Webnoviny.sk) - V mieste bydliska špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica bola v piatok nahlásená prítomnosť výbušniny. Uviedol to na sociálnej sieti s tým, že celý bytový dom musel byť evakuovaný.


„Týmto sa ospravedlňujem susedom, ktorí túto situáciu trpezlivo znášali," napísal Lipšic.

Nenávistné prejavy nemajú hranicu


Nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú podľa neho žiadnu hranicu.

Chápem, že kombinácia strachu a pomsty odbúrava akékoľvek zábrany. Tieto prejavy zjavne vyvolávajú u niektorých ľudí potrebu svoju nenávisť prejaviť aj navonok. Nahlásenie výbušniny môže byť ešte menej agresívny spôsob ventilácie nenávisti, ktorá je podnecovaná vo verejnom priestore," skonštatoval Lipšic.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

V práci ich to neovplyvní


V tejto súvislosti špeciálny prokurátor vyzýva, aby z útokov na jeho osobu vynechali jeho najbližších, teda manželku a deti.

„Zároveň ubezpečujem všetkých, že podobné incidenty mňa, ani mojich kolegov na Úrade špeciálnej prokuratúry, nijako neovplyvnia v našej práci, a ani v našom cieli – aby Slovensko bolo krajinou, kde nikto nestojí nad zákonom. Celý svoj profesný život som presvedčený, že za tento cieľ sa oplatí bojovať," dodal Lipšic.


Zdroj: Webnoviny.sk - V bydlisku prokurátora Lipšica bola nahlásená bomba © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajinské úrady vyšetrujú dvoch šéfov firiem, mali spreneveriť takmer 120 miliónov hrivien z ministerstva obrany (video)
<< predchádzajúci článok
Deťom z detského domova v Podolínci páchatelia ukradli oblečenie aj obuv