Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

24. septembra 2009

V Elame sa vráti čas do 50. rokov 20. storočiaVysokoškolský klub Elam pripravuje párty v štýle 50. rokov. Podujatie s názvom That '50s Party návštevníkov v stredu 30. septembra prevedie literatúrou, hudbou, filmom a rôznymi špecialitami z ...Zdieľať
BRATISLAVA 24. septembra (WEBNOVINY) - Vysokoškolský klub Elam pripravuje párty v štýle 50. rokov. Podujatie s názvom That '50s Party návštevníkov v stredu 30. septembra prevedie literatúrou, hudbou, filmom a rôznymi špecialitami z polovice 20. storočia, ktoré ovplyvnili svet. Večer odštartujú o 21:00 krátke profily beatnikov, Elvisa Presleyho, Marlona Branda, Paula Newmana, Jamesa Deana, Marilyn Monroe, Grace Kelly či Audrey Hepburn. "Súčasťou programu bude aj spomienka na módu, bábiku Barbie, hula hoop, či magazín Playboy, pretože toto všetko priniesli práve 50. roky," povedal pre agentúru SITA jeden z organizátorov a dodal, že vstup na podujatie je zadarmo.


Tanečné umenie tohto obdobia predvedie pár Pali a Katka z Charlie Dance Studio. Zastúpenie nebude mať len svet, ale aj domáca scéna. Pripravená je výstava fotografií s názvom Československo v 50. rokoch, ktorá vznikla v spolupráci so Slovenským národným múzeom. Po hlavnom programe sa môžu všetci zabaviť na párty so špeciálnymi miešanými nápojmi. Každý, kto príde v dobovom oblečení z 50. rokov, dostane jeden drink zadarmo.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jude Law je opäť otcom, jeho bývalá priateľka porodila dievčatko
<< predchádzajúci článok
Pandy by sme mali nechať vymrieť, tvrdí prírodovedec Packham

V Elame sa vráti čas do 50. rokov 20. storočia - diskusné fórum čitateľov