![]() |
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|
Pondelok 3.11.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
|
Meniny má Hubert
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
|
|
|
|
|
|
|
|
22. júna 2014
V nedeľu nadránom zrekonštruujú nehodu spôsobenú Slovenkou Evou V.
Na snímke vrak vozidla, ktoré zhorelo po kolízii s autom, ktoré riadila Slovenka Eva V. na diaľnica M3 neďaleko maďarskej obce Kerekharaszt 21. augusta 2012.
Zdieľať
Na snímke vrak vozidla, ktoré zhorelo po kolízii s autom, ktoré riadila Slovenka Eva V. na diaľnica M3 neďaleko maďarskej obce Kerekharaszt 21. augusta 2012. Foto: TASR/MTINeverejná rekonštrukcia nehody sa týka úseku diaľnice M3 medzi 39. a 55. kilometrom. Polícia podľa Kosztu uzatvorí diaľnicu v smere do Budapešti dnes o 23.00 h až do nedele rána do 06.00 h.
Na snímke Eva V. Foto: TASR/MTIObvinenú odsúdil Okresný súd v Gödöllö 22. novembra 2013 na šesť rokov väzenia v nápravnovýchovnom ústave s najmiernejším stupňom stráženia za trestný čin spôsobenia dopravnej nehody pod vplyvom alkoholu s následkom smrti viacerých osôb.
Súd nariadil odsúdenej zákaz riadenia motorových vozidiel na päť rokov a vyhovel jej žiadosti o domácu väzbu. Od obvinenia z trestného činu ohrozenia cestnej premávky ju súd oslobodil. Na základe odvolania prokurátora vlani 3. decembra súd zrušil domácu väzbu a Slovenku previezli späť do väzenia. Odvolací súd začal pojednávania v tomto prípade 22. mája.
Prevrátené auto so slovenským evidenčným číslom po kolízii s druhým autom na diaľnici M3 neďaleko maďarskej obce Kerekharaszt 21. augusta 2012. Foto: TASR/MTIZdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR
