Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. mája 2020

V Pakistane havarovalo lietadlo so sto pasažiermi na palube, zrútilo sa do obývanej oblasti (video)V blízkosti prístavného mesta Karáči na juhu Pakistanu sa v piatok zrútilo lietadlo štátnych vlajkových aeroliniek Pakistan International ...Zdieľať
pakistan_plane_crash_68387 ea327b8eb2c042b5b933ca4b0f889e04 676x451 22.5.2020 (Webnoviny.sk) - V blízkosti prístavného mesta Karáči na juhu Pakistanu sa v piatok zrútilo lietadlo štátnych vlajkových aeroliniek Pakistan International Airlines (PIA). Informoval o tom miestny letecký úrad. Informácie o počte obetí zatiaľ nie sú známe.


Stroj prilietal z východného mesta Láhaur a na palube sa nachádzalo podľa predbežných údajov 99 pasažierov a osem členov posádky.

Televízne zábery ukazujú, ako sa nad miestom nehody dvíha dym. Na miesto smerujú početné sanitky a záchranári.

Podľa svedkov sa Airbus A320 pokúsil dva alebo trikrát pristáť, než havaroval v obývanej oblasti v blízkosti medzinárodného letiska Jinnah International Airport.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Pakistane havarovalo lietadlo so sto pasažiermi na palube, zrútilo sa do obývanej oblasti (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Trump opakovane zaútočil na vedcov, ktorí počas pandémie nezdieľajú jeho názory
<< predchádzajúci článok
Chameneí poslal tvrdý odkaz Izraelu. Krajinu označil za rakovinový nádor, ktorý zničí

V Pakistane havarovalo lietadlo so sto pasažiermi na palube, zrútilo sa do obývanej oblasti (video) - diskusné fórum čitateľov