Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

03. augusta 2007

V ruinách ubytovne v Kysuckom Novom Meste našli šiestu obeťPočet obetí požiaru, ktorý dnes v noci zachvátil ubytovňu v Kysuckom Novom Meste, sa zvýšil na šesť, päť osôb je stále nezvestných, uviedla to televízia TA3 v priamom vstupe z miesta ...Zdieľať

BRATISLAVA 3. augusta (WEBNOVINY) - Počet obetí požiaru, ktorý dnes v noci zachvátil ubytovňu v Kysuckom Novom Meste, sa zvýšil na šesť, päť osôb je stále nezvestných, uviedla to televízia TA3 v priamom vstupe z miesta tragédie. Slovenský premiér Robert Fico, ktorý už prišiel na miesto nešťastia, uviedol pre TA3, že spolu s ministerkou práce, sociálnych vecí a rodiny Vierou Tomanovou sa podrobne oboznámia s okolnosťami požiaru, informovať budú o nich vládu, ktorá bude o tom v krátkom čase rokovať a ak to bude nevyhnutné, aj pomáhať v rámci možností.

Ako agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, v ubytovni, ktorú mesto postavilo pre sociálne slabšie rodiny, bolo podľa zoznamu prihlásených 80 ľudí, počet však nemusí súhlasiť. Po požiari evakuovali 64 ľudí do náhradných priestorov, deväť ľudí sa zranilo.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mladí muži a ženy majú sex z približne rovnakých dôvodov
<< predchádzajúci článok
Obraz Head of a Man nenamaľoval Van Gogh

V ruinách ubytovne v Kysuckom Novom Meste našli šiestu obeť - diskusné fórum čitateľov