Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

12. februára 2007

Večer „Bez kravaty“ s Andrejom ĎurkovskýmPo takmer trojročnej pauze sa vrátil do života obľúbený projekt neformálnych večerov pod názvom „Bez kravaty“, organizovaným pod značkou TOPEVENTS®. Svojich priaznivcov si, ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. februára (WN/PR) - Po takmer trojročnej pauze sa vrátil do života obľúbený projekt neformálnych večerov pod názvom „Bez kravaty“, organizovaným pod značkou TOPEVENTS®.

Svojich priaznivcov si, komorný event pre V.I.P., získal už v rámci projektu Lídri lídrom (2002), neskôr v rámci follow up projektu Vitajte v Európe (2003), kedy boli večery realizované ako oddychová súčasť seminárov uvedených projektov. Stali sa však natoľko zaujímavými, že sa spoločnosť TOP Events, s.r.o. rozhodla organizovať ich v roku 2004 ako samostatné podujatie.

Prvým v roku 2007, kto prijal pozvanie do „horúceho“ kresla bol Andrej Ďurkovský, primátor hlavného mesta SR Bratislavy, ktorý v nedávnych komunálnych voľbách svoju pozíciu suverénne obhájil.

V exkluzívnom príjemnom prostredí FLOWERS Restaurant & Wine Bar ho 1. februára, pred pozvaným auditóriom, vyspovedala šarmantná moderátorka večera Andrea Vadkerti. Auditórium, V.I.P. komerčnej sféry, politiky, verejnej správy a samosprávy, diplomacie a spoločenského života, malo príležitosť nahliadnuť za oponu primátora i človeka zároveň. Aj keď je o pánu primátorovi známe, že neobľubuje podujatia, kde je vystavený propagácii svojej osoby, na všetky otázky odpovedal otvorene a s humorom. Celá diskusia sa niesla presne v duchu večera - neformálne a uvoľnene, o čom svedčia pocity a reakcie účastníkov.

Oživením večera a príjemným prekvapením pre hosťa bol symbolický dar – hodvábna kravata z exkluzívneho pánskeho salónu Marco Mirelli, ktorú ako “odškodné za svoju spoveď” prevzal z rúk Lenky Kmeťovej, riaditeľky spoločnosti TOP Events, s.r.o.

Toto komorné, neformálne podujatie pri pohári dobrého vínka a drobných chuťovkách vytvára ideálnu príležitosť pre networking - prehĺbenie existujúcich, či nadviazanie nových obchodných a priateľských vzťahov. Skúsenosti ukazujú, že vďaka večerom „Bez kravaty“ sa uskutočnili zaujímavé obchodné aktivity a partnerstvá. Inak tomu nebolo aj v tomto prípade.

Úprimné poďakovanie organizátora, spoločnosti TOP Events, s.r.o., patrí mediálnym partnerom cyklu večerov “Bez kravaty” - dvojmesačníku Bratislava Leaders Magazin, mesačníku EUROREPORTplus a agentúre SITA, ako aj partnerom prvého večera, spoločnostiam NÖ HYPO-BANK a SKANSKA BS a event partnerovi FLOWERS Restaurant & Wine Bar.

Bližšie informácie o cykle večerov, ako aj o možnostiach partnerstva nájdete na www.topevents.sk

Top Events


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minister Mikolaj existenčne ohrozí súkromné vysoké školy
<< predchádzajúci článok
Do parlamentu už predložila návrh deklarácie o Kosove

Večer „Bez kravaty“ s Andrejom Ďurkovským - diskusné fórum čitateľov