Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. decembra 2018

Vianočný Bazár Chalaňov priniesol 24.500 eur na dobročinné projektyIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR/Jaroslav Novák
Bratislava 20. decembra (TASR) - Počas tohtoročnej charitatívnej akcie Vianočný Bazár Chalaňov sa vyzbieralo 24.500 eur. "Je to krásna suma, ktorá poputuje na štyri projekty, ktoré pomôžu zlepšiť niektorým ľuďom život," informovala Adriana Lazová, predsedníčka občianskeho združenia (OZ) Bazár Chalaňov. Najdrahšou predanou vecou na bazári sa stal obraz od Mareka Ormandíka.


Vianočný Žúr Chalaňov, ktorým sa v pondelok (17. 12.) ukončilo štvordňové podujatie, moderovali tváre tohto charitatívneho projektu, herci Lukáš Latinák, Róbert Jakab a Marián Miezga. Úvodné slovo a otvorenie večera patrilo slovenskému hercovi a riaditeľovi Divadla Astorka Korzo ’90 Vladovi Černému. Počas večera vystúpili viaceré kapely.

Vyzbierané peniaze sa prerozdelia medzi OZ Imobilio, OZ CDKL5 Slovakia, OZ Equity a OZ Babie leto. Pomoc tak poputuje k rodinám s ťažko chorými deťmi, aby mohli absolvovať čo najviac rehabilitácií, telesne postihnutým mladým ľuďom na zapojenie sa do športových turnajov s paralympijským športom boccia, ale aj deťom zo sociálne znevýhodnených rodín a rómskych osád, aby sa spolu integrovali a vytvárali nové priateľstvá.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prezidentské voľby v Kongu naplánované na nedeľu sa neuskutočnia
<< predchádzajúci článok
Generálny riaditeľ sekcie colnej na finančnej správe končí vo funkcii