Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

12. januára 2024

Video: DJ Mark VOSS s Grúňom predstavujú retro banger Ja vodku rád pijemSkladba Ja vodku rád pijem vznikla v roku 1946, keď ju pôvodne naspieval František Krištof Veselý.Zdieľať
Video: DJ Mark VOSS s Grúňom predstavujú retro banger Ja vodku rád pijem

DJ Mark VOSS spolu so spevákom Dušanom Grúňom a rapermi predstavujú retro banger Ja vodku rád pijem. Prichádza s ňou po úspechu remixu skladby V dolinách od Karola Duchoňa, ktorá v Čechách získala tri prvenstvá. K piesni vznikol aj videoklip, ktorého režisérom a zároveň kameramanom je Minco Szalay. TASR informovala PR manažérka Renáta Tomášová.


Skladba Ja vodku rád pijem vznikla v roku 1946, keď ju pôvodne naspieval František Krištof Veselý. O niekoľko desaťročí neskôr je speváckym reprezentantom tejto skladby známy slovenský repete interpret Dušan Grúň. A práve on, dnes 81-ročný spevák, v spojení s raperskou dvojkou Boki a Dawe White dávajú piesni nový moderný zvuk a šat. Celý projekt zastrešuje DJ Mark VOSS. Skladba je druhou ochutnávkou z jeho pripravovaného albumu, keď postupne vychádzajú jeho tanečné verzie slovenských a českých legiend.

"S pánom Grúňom som sa doposiaľ nepoznal, stretol som ho osobne len teraz, v štúdiu pri nahrávaní jeho spevu a pri nakrúcaní videoklipu," hovorí Mark a dodáva: "Ponuku spolupráce ihneď prijal a myslím si, že obaja sme ani len netušili do čoho ideme. Dnes 81-ročný spevák bol potešený sviežou verziou skladby a natáčanie si nesmierne užíval. Na moje prekvapenie som zistil, že pán Grúň je neskutočne veselý človek, za krátky čas natáčania sme zažili množstvo úsmevných zážitkov."

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Japonci úspešne vyslali na obežnú dráhu satelit Optical-8, budú ním sledovať rakety KĽDR (video)
<< predchádzajúci článok
Skupina Para ohlasuje vydanie nového albumu s názvom Pre všetko okolo nás