01. februára 2012

Dianie utorkového zápasu 23. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže medzi domácim Evertonom a Manchestrom City prerušil počas bezgólového stavu na pár minút jeden z fanúšikov. ...

everton LIVERPOOL 1. februára (WEBNOVINY) - Dianie utorkového zápasu 23. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže medzi domácim Evertonom a Manchestrom City prerušil počas bezgólového stavu na pár minút jeden z fanúšikov.

Priaznivec vybehol na hraciu plochu a pripútal sa o ľavú žrď brankára "The Citizens" Joa Harta.

Policajným príslušníkom trvalo približne tri minúty, aby fanúšika odpútali. Duel potom pokračoval ďalej.

FC Everton napokon zdolal Manchester City 1:0, vďaka presnej strele Darrona Gibsona.

V Klube Evertonu pôsobí aj slovenský brankár Ján Mucha ml., do bojov však v utorok nezasiahol.