06. októbra 2014

Zákrok brankára Jaroslava Janusa z III. tretiny stredajšieho domáceho duelu Slovana Bratislava v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) proti Dinamu Riga vybralo vedenie súťaže za štvrtý najkrajší v ...

slovan dal dva rychle goly rigu znicil za tretinu BRATISLAVA 6. októbra (WEBNOVINY) - Zákrok brankára Jaroslava Janusa z III. tretiny stredajšieho domáceho duelu Slovana Bratislava v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) proti Dinamu Riga vybralo vedenie súťaže za štvrtý najkrajší v celom týždni.

Pri triumfe 5:1 sa gólman "belasých" zaskvel pri dorážke Laurisa Dariňša, ktorý mohol skorigovať na 2:4. Prvé miesto si vyslúžil Atte Engren z Jokeritu Helsinki pri akcii Jevgenija Dadonova a napokon neúspešnom zakončení Vadima Šipačova z tímu SKA Petrohrad.

V rebríčku najkrajších gólov skončil prvý Sergej Šmeľov z Atlantu Mytišči, ktorý gólom zakončil sólo spoza vlastnej bránky cez celú defenzívu Jokeritu Helsinki