21. marca 2014

Basketbalisti Oklahomy City vyhrali päťdesiaty zápas v sezóne NBA, keď uspeli 102:95 v Clevelande. Kevin Durant sa na úspechu podieľal 35 bodmi, Serge Ibaka pridal 16. Durant pritom minul päť ...

durant nba basketbal CLEVELAND 21. marca (WEBNOVINY) - Basketbalisti Oklahomy City vyhrali päťdesiaty zápas v sezóne NBA, keď uspeli 102:95 v Clevelande. Kevin Durant sa na úspechu podieľal 35 bodmi, Serge Ibaka pridal 16.

Durant pritom minul päť z prvých šiestich pokusov, potom sa však už rozstrieľal. V 33. stretnutí v rade dosiahol 25 a viac bodov, čo je najdlhšia séria od štyridsaťzápasovej Michaela Jordana v ročníku 1986/1987.

Z víťazstiev sa tešili aj tri tímy, ktoré bojujú v Západnej konferencii o play-off. Momentálne štvrtý Houston zdolal Minnesotu 129:106. Rockets vyhrali siedmy z posledných desiatich duelov.

Portland si poradil s Washingtonom 116:103 a ostáva naďalej na 5. priečke. Golden State si poradilo s najhorším tímom súťaže Milwaukee 115:110 a patrí mu na Západe 6. pozícia.