07. mája 2017

Fenerbahce v istanbulskom derby remizovalo na ihrisku Besiktasu 1:1 v zápase 30. kola najvyššej tureckej futbalovej súťaže. Duel nedohral slovenský reprezentant Martin Škrtel, ktorý po dvoch ...

martin skrtel 640x420 ANKARA 7. mája (WebNoviny.sk) - Fenerbahce v istanbulskom derby remizovalo na ihrisku Besiktasu 1:1 v zápase 30. kola najvyššej tureckej futbalovej súťaže.

Duel nedohral slovenský reprezentant Martin Škrtel, ktorý po dvoch žltých kartách v priebehu siedmich minút musel v 88. min opustiť ihrisko, o štyri minúty za ním do šatne predčasne putoval jeho spoluhráč Souza.

Fenerbahce však aj s ôsmimi hráčmi v poli dokázalo vybojovať bod, keď v závere duelu prekonal vlastného brankára stopér Marcelo a vyrovnal na konečných 1:1.

Druhý Slovák v drese Fenerbahce Miroslav Stoch sa opäť nezmestil na súpisku.

Süper Lig - 30. kolo:

Rizespor - Bursaspor 6:0

Besiktas Istanbul - Fenerbahce Istanbul 1:1 - Martin Škrtel hral do 88. min, vtedy dostal po druhej žltej karte ČK a bol vylúčený (prvú ŽK dostal v 81. min), Miroslav Stoch (obaja Fenerbahce) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Viac k témam: Besiktas Istanbul, Fenerbahce Istanbul, futbal, Martin Škrtel
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Škrtel dostal červenú kartu v istanbulskom derby medzi Fenerbahce s Besiktasom © SITA Všetky práva vyhradené.