25. mája 2015

Na snímke obranca NY Rangers Dan Boyle (vľavo) a pravé krídlo Tampy Bay Ryan Callahan v tretej tretine piateho zápasu Východnej konferencie semifinále play off NHL v nedeľu 24. mája 2015 v New Yorku. Foto: TASR/AP/Kathy Willens
New York 25. mája (TASR) - Hokejisti Tampy Bay zvíťazili v noci na pondelok v piatom zápase finále Východnej konferencie na ľade New Yorku Rangers 2:0 a v sérii vedú 3:2.

Hrdinom bol brankár "bleskov" Ben Bishop, ktorý zlikvidoval všetkých 26 striel súperových hráčov, vďaka čomu je Tampa Bay jedno víťazstvo od postupu do finálových bojov o Stanleyho pohár. Šiesty duel série je na programe v noci na stredu v Tampe.

Zdroj: nhl.com