24. februára 2015

Brankár Anaheimu John Gibson (vľavo) blokuje strelu Tomáša Tatara v prvej tretine zápasu Anaheim Ducks - Detroit Red Wings v pondelok 23. februára 2015 v Anaheime, Kalifornia. Foto: TASR/AP/Chris Carlson
New York 24. februára (TASR) - Hokejisti New Jersey zaznamenali v zámorskej NHL štvrté víťazstvo v rade. V noci na utorok si "diabli" poradili s Arizonou 3:0 a ich brankár Cory Schneider zneškodnil všetkých 38 striel súperových hráčov. V druhom súboji noci Anaheim zvíťazil nad Detroitom 4:3 po nájazdoch, v ktorých v drese zdolaného tímu nepremenil svoj pokus slovenský útočník Tomáš Tatar.