Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

06. februára 2014

Vojtěch Dyk chystá pre Bratislavu špeciálny playlistČeský spevák a herec Vojtěch Dyk chystá pre blížiaci sa bratislavský koncert prekvapenie. Ako hudobník uviedol, na koncert sa teší a fanúšikom sľubuje špeciálny playlist. Ten odohrá po boku ...Zdieľať
vojtech dyk BRATISLAVA 6. februára (WEBNOVINY) - Český spevák a herec Vojtěch Dyk chystá pre blížiaci sa bratislavský koncert prekvapenie. Ako hudobník uviedol, na koncert sa teší a fanúšikom sľubuje špeciálny playlist. Ten odohrá po boku brnianskeho swingového orchestra B Side Band 20. marca v športovej hale Pasienky. Vstupenky stoja v predpredaji od 15 do 55 eur.


Okrem vystupovania so swingovou kapelou sa Vojtěch Dyk stále teší zo syna Aloisa, kvôli ktorému zmenil aj pracovné tempo. "Nechcel som tráviť so svojím synom čas tak, že budeme spolu skypeovať. On to vlastne ešte ani nevie," uviedol spevák, ktorého novou filozofiou je, aby menej pracoval a premýšľal o tom, "čím a kým je".

Video: Vojta Dyk - Čekám na signál


Vojtěch Dyk sa preslávil ako spevák kapely Nightwork, s ktorou vydal štúdiovky Respectmaja (2007), Respectmaja reedition - CD (2008) a Tepláky aneb kroky Františka Soukupa (2010). V roku 2011 získal s touto formáciou tri ceny Anděl - v kategóriách Skupina roka, Album roka (Tepláky aneb kroky Františka Soukupa) a Videoklip roka (Tepláky).

O dva roky neskôr si na svoje konto pripísal aj Anděla v kategórii Spevák roka - za album Live at La Fabrika, ktorý nahral so spomínanou formáciou B-Side Band. Partnerkou známeho hudobníka a herca je česká herečka Tatiana Vilhelmová.

Informácie pochádzajú od Doda Mikláša zo spoločnosti Access Production a z archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obraz Camilla Pissarra vydražili za 19,9 milióna libier
<< predchádzajúci článok
Pápežovu motorku Harley-Davidson vydražili za 210.000 eur

Vojtěch Dyk chystá pre Bratislavu špeciálny playlist - diskusné fórum čitateľov