15. augusta 2021

Vuelta začala individuálnou časovkou, najrýchlejší bol favorit na celkové prvenstvo Roglič (video)

Tagy: Vuelta

e8yjhlvwyayyemt 676x451 15.8.2021 (Webnoviny.sk) - Časovku jednotlivcov na 7,1 km v uliciach Burgosu, ktorou sa v sobotu podvečer začali cyklistické preteky Vuelta a Espaňa, vyhral jeden z najväčších favoritov na celkové prvenstvo - Slovinec Primož Roglič.

Spomenutý úsek zvládol za 8 minút a 32 sekúnd. Na druhom mieste skončil Alex Aranburu, ktorý zaostal o šesť sekúnd. Tretí bol s odstupom 8 s ďalší Slovinec Jan Tratnik. Slovensko na tomto podujatí nemá zastúpenie.

Zdroj: Webnoviny.sk - Vuelta začala individuálnou časovkou, najrýchlejší bol favorit na celkové prvenstvo Roglič (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Messi si v Paríži užil búrlivé privítanie, na hviezdneho Mbappého fanúšikovia pískali (video)
Slovenskí basketbalisti v boji o MS 2023 nezvládli súboj so Severným Macedónskom, pokazili úvod