Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

28. októbra 2006

Výťažok z dražby Mojsejovcov pôjde na charituSumu 65 tisíc Sk dnes utŕžila známa manželská dvojica Nora a Braňo Mojsejovci počas predajnej akcie modelov v Prešove. Nora Mojsejová vybrala zo svojho šatníka 180 šiat, 75 párov obuvi a niekoľko ...Zdieľať

PREŠOV 28. októbra (WEBNOVINY) - Sumu 65 tisíc Sk dnes utŕžila známa manželská dvojica Nora a Braňo Mojsejovci počas predajnej akcie modelov v Prešove. Nora Mojsejová vybrala zo svojho šatníka 180 šiat, 75 párov obuvi a niekoľko kabeliek. Väčšina značkových výrobkov, ktoré nakúpila v Dubaji, Viedni, či Španielsku, mala dnes pevnú cenu, tá sa pohybovala od 100 do 500 Sk. Iba niektoré luxusnejšie modely išli na dražbu. Pri vyvolávacej sume 750 Sk sa najvyššie vyšplhala cena niekoľkých večerných šiat, ktoré sa predali po 1 600 Sk. Pôvodné odhady Braňa Mojseja na výšku možnej utŕženej sumy boli vyššie, vychádzal z toho, že išlo o značkové modely, ktorých bežná cena na Západe nejde pod 2 400 eur. Celú dnešnú akciu však hodnotil veľmi pozitívne. Ako uviedol pre agentúru SITA, "nebolo ľahké vyskladať tieto peniažky. Určite nie sme sklamaní, veď ak by to bola akákoľvek suma, v dnešnej dobe pomôže tam, kde peniažky chýbajú. Viem, že tu prišli ľudia bití životom, ktorí žijú ďaleko od Bratislavy, s celkom inými príjmami, ako v hlavnom meste," uviedol Mojsej. Súčasne vyzval Dana Dangla a Petru Polnišovú, aby s nimi súperili, kto vyzbiera viac peňazí na charitatívne účely.

Na burzu Nory a Braňa Mojsejovcov prišlo vyše tisícky ľudí, ktorí sa vyše dve hodiny snažili dostať do priestorov hotela Dukla, kde sa burza konala. Boli medzi nimi aj ľudia na invalidných vozíkoch, keď ich zbadal Braňo, ktorý robil moderátora, s radosťou oprášil známu vetu "vytvorte koridor". Prišlo mnoho detí aj s kvetmi pre pani Noru. V dave boli zvedavci aj kúpychtiví návštevníci. Šatník Nory Mojsejovej padol ženám, ktoré nosia odevy veľkosti 42 - 44 a topánky s číslom 41. Poniektorým nemusela vyhovovať ani veľkosť. "Som krajčírka, viem si to upraviť. Za tie peniaze by som si to nikde nekúpila," zhodnotila svoj nákup jedna z obdivovateliek Nory Mojsejovej. Prešov si vybral kontroverzný pár preto, lebo v tomto kraji majú najvyššiu sledovanosť svojej relácie. Najbližšia podobná burza by mala byť v Trnave, kde Mojsejovci majú podobne vysokú priazeň divákov, ako na východe. Podľa Braňa Mojseja, radi by to stihli ešte do konca roka.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Väzni vo voľnom čase maľujú a venujú sa aj akvaristike
<< predchádzajúci článok
Fast-foody na texaských hodoch majú novinku - smaženú kolu

Výťažok z dražby Mojsejovcov pôjde na charitu - diskusné fórum čitateľov

Nízka cena29.10. 2:28:57