Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. apríla 2024

Z vraždy muža v Petržalke obvinili 45-ročnú ženu, hrozí jej väzenie na 15 až 20 rokov (foto)Z vraždy muža, ktorá sa stala 14. apríla podvečer v bratislavskej Petržalke, obvinili 45-ročnú ženu. Ako informuje bratislavská ...Zdieľať
zena_noz 676x451 24.4.2024 (SITA.sk) - Z vraždy muža, ktorá sa stala 14. apríla podvečer v bratislavskej Petržalke, obvinili 45-ročnú ženu.


Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, obvinenej Andrei V. hrozí za obzvlášť závažný zločin vraždy väzenie na 15 až 20 rokov. Mŕtveho muža našli pred desiatimi dňami v rozostavanom objekte na Jasovskej ulici.

Obvinená podľa polície spôsobila poškodenému bodno-reznú ranu v ľavej časti hrudníka. Toto zranenie viedlo k jeho smrti.

Po preverení oznámenia o náleze tela muža si vec prevzala bratislavská krajská kriminálka, ktorá v súčinnosti s Kriminalistickým a expertíznym ústavom PZ v Bratislave po niekoľkodňovej dôslednej a intenzívnej práci zabezpečila potrebné množstvo dôkazov, ktoré viedli k zadržaniu menovanej a následnému vzneseniu obvinenia,“ uviedla polícia.

Vyšetrovateľ spracoval podnet k návrhu na väzobné stíhanie obvinenej.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Z vraždy muža v Petržalke obvinili 45-ročnú ženu, hrozí jej väzenie na 15 až 20 rokov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ficova vláda odklepla štyrom okresom tisíce eur na úhradu výdavkov v súvislosti s prílevom cudzincov na Slovensko
<< predchádzajúci článok
Europoslanci sa budú zaoberať novou smernicou o boji proti praniu špinavých peňazí, informovala Beňová