Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. júna 2011

Za falošné lístky na hokej mu hrozia dva rokyAž dva roky môže stráviť za mrežami 24-ročný Rudolf z Nitry, ktorý si prilepšoval predajom falošných lístkov na hokejové ...Zdieľať
goooly Maskot MS 2011 IIHF Goooly.Foto: IlustračnÉ foto. SITA/Jozef JakubčoNITRA 10. júna (WEBNOVINY) - Až dva roky môže stráviť za mrežami 24-ročný Rudolf z Nitry, ktorý si prilepšoval predajom falošných lístkov na hokejové majstrovstvá sveta. Vyšetrovateľ ho obvinil z podvodu.


Jeho obeťou sa stala aj 25-ročná žena z Trenčína a 31-ročný muž z Topoľčian, informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová. Žena zareagovala na výhodnú ponuku cez internet. S predajcom si dohodla stretnutie a za tri lístky na Slovensko-Česko zaplatila 450 eur.

Manželovi sa však lístky zdali falošné a tak znovu zavolali predajcovi, ten však už na telefón nereagoval. Žena sa spojila so známym, ktorý si tiež kúpiť štyri lístky, každý za 150 eur a za kšeftárom sa vybrala spolu s ním. Keď predajca zbadal ženu, ktorú podviedol, dal sa na útek. To však bola na ceste aj policajná hliadka a mladíka za pomoci okoloidúcich zadržali. Podvedenej žene vrátil peniaze podvodníkov brat.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obvinili úchyláka Alfonza z košickej stanice
<< predchádzajúci článok
Na panstve Márie Terézie bude znieť hudba aj rinčať zbrane