Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

24. júna 2019

Žena zaspala počas letu do Toronta, zobudila sa sama v tmavom zaparkovanom lietadle


Tagy: Air Canada

V lietadle spoločnosti Air Canada zaspala počas letu žena, ktorá sa zobudila až niekoľko hodín po pristátí. V lietadle bola medzičasom sama a naokolo bola tma. Prípad sa stal 9. júna, keď ...Zdieľať
air canada 676x463 OTTAWA 24. júna  - V lietadle spoločnosti Air Canada zaspala počas letu žena, ktorá sa zobudila až niekoľko hodín po pristátí. V lietadle bola medzičasom sama a naokolo bola tma.


Prípad sa stal 9. júna, keď Tiffani Adamsová letela z Quebecu do Toronta. Keď sa okolo polnoci zobudila, bolo jej veľmi zima a stále bola pripútaná v sedadle.

Pokúšala sa zavolať priateľke, rozhovor sa ale prerušil, lebo sa jej vybil telefón. Žena našla v kokpite baterku, ktorou sa na seba snažila upútať pozornosť. Našiel ju podľa jej slov "šokovaný" pracovník batožinovej služby.

Air Canada pravdivosť jej slov potvrdila a ospravedlnila sa jej. V súčasnosti vyšetruje, ako sa také niečo mohlo stať. Adamsová opísala zážitok ako desivý a uviedla, že máva odvtedy pravidelné nočné mory.


Zdroj: Webnoviny.sk - Žena zaspala počas letu do Toronta, zobudila sa sama v tmavom zaparkovanom lietadle © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Air Canada
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Forenzná chemička: Odmalička ma to ťahalo ku skúmaniu prírody
<< predchádzajúci článok
Na záver sezóny prichádza Divadlo Jána Palárika s Protokolom

Žena zaspala počas letu do Toronta, zobudila sa sama v tmavom zaparkovanom lietadle - diskusné fórum čitateľov