Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Príroda-Zvieratá

03. mája 2021

Zoologické záhrady trápi zlá finančná situácia, podporí ich benefičný online koncertZoologické záhrady v zlej finančnej situácii má podporiť online benefičný koncert „Hráme pre 20 ZOO“. V tlačovej správe to uviedol hovorcaZdieľať
zoo 676x451 3.5.2021 - Zoologické záhrady v zlej finančnej situácii má podporiť online benefičný koncert „Hráme pre 20 ZOO“. V tlačovej správe to uviedol hovorca Národnej zoologickej záhrady Bojnice Pavel Procner.


Koncert zorganizovala Únia českých a slovenských zoologických záhrad (UCSZOO). Výťažok z neho bude venovaný dvadsiatim zoologickým záhradám na Slovensku a v Českej republike.

Koncert sa uskutoční v nedeľu 9. mája 17:00, predpredaj vstupeniek bol spustený 30. apríla. Cieľom dobročinného projektu je získať čo najviac finančných prostriedkov pre zoologické záhrady. Výťažok má podporiť výrazné straty, spôsobené pandémiou COVID-19.

Na koncerte vystúpia interpreti ako No Name, Rybyčky 48, Dan Bárta, MIG21, Jakub Děkan, Denoi, LinaKaro či Igor Orozovič so svojou kapelou.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zoologické záhrady trápi zlá finančná situácia, podporí ich benefičný online koncert © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bill Gates a jeho manželka Melinda sa rozvádzajú
<< predchádzajúci článok
Štátni ochranári utratili medvedicu s mláďaťom, pred časom sa vlámala aj do cukrárne v Hornom Smokovci

Zoologické záhrady trápi zlá finančná situácia, podporí ich benefičný online koncert - diskusné fórum čitateľov