Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

11. októbra 2007

Zoznam.sk a Hodokvas hľadajú predskokana pre Horkýže Slíže!Spolupráca festivalu Hodokvas, kapely Horkýže Slíže a najväčšieho slovenského internetového portálu Zoznam.sk prináša špeciálne pre RnB Hodokvas Tour jedinečnú webstránku.Zdieľať
Na www.zoznam.sk/horkyzeslize dostanú šancu mladé kapely - víťaz hlasovania na stránkach Zoznamu vystúpi na poslednom koncerte RnB Hodokvas Tour v Ružomberku ako predskokan. Bežným návštevníkom zasa unikátny web uľahčí hľadanie informácií o koncertoch či skupine a zjednoduší aj nákup lístkov.
Na stránke www.zoznam.sk/horkyzeslize nájdu užívatelia od 15-teho októbra všetky informácie o kapele a pripravovanom turné. Samozrejmosťou sú videoklipy najväčších hitov kapely ako aj hudba vo formáte mp3 na stiahnutie. V prípade, že sa užívateľ rozhodne navštíviť koncert, lístok si môže veľmi jednoduchým spôsobom kúpiť priamo na stránke. Asi najväčším lákadlom pre fanúšikov tejto nitrianskej „smršte“ budú pravidelne uverejňované videoblogy. Chlapci z kapely sa rozhodli, že svoje turné detailne zachytia videokamerou a touto cestou pozdravia široké masy svojich fanúšikov na internete. Vďaka „videopozdravom“ budú mať užívatelia internetu príležitosť nazrieť do šatne pred a po koncerte, zažiť šialenú atmosféru v aute počas presunov po Slovensku, ale aj zábavu pri poháriku v miestnych baroch v časoch pracovného voľna... :o)
 
Šanca pre talenty
Zoznam.sk hľadá predskokana roka – mladú kapelu, ktorá dostane jedinečnú možnosť preraziť do slovenského hudobného biznisu (a možno aj ďalej). Kapely môžu od 8.10.2007 posielať na adresu horkyzeslize@zoznam.sk svoje videovizitky, v ktorých predstavia vlastnú tvorbu a zároveň zahrajú krátky úryvok „cover“ skladby z repertoáru Horkýže Slíže. Videovizitky budú uverejňované na stránke a zapojené do SMS hlasovania. Víťazná kapela vyhrá okrem neformálneho titulu Predskokan Roka aj možnosť vystúpiť na záverečnom koncerte R´n´B Hodokvas Tour. Každá kapela, ktorá sa zapojí do súťaže, sa  môže touto cestou prezentovať na webe pred celým Slovenskom ako aj organizačným tímom multimediálneho festivalu Hodokvas. Všetky SMS hlasy budú zaradené do žrebovania, v ktorom môžu hlasujúci vyhrať množstvo zaujímavých cien ako lístky na R´n´B Hodokvas Tour a Hodokvas 2008, CD Horkýže Slíže alebo promo predmety kapely. Pre hlasujúceho, ktorý pošle z jedného čísla najviac SMS hlasov, sú pripravené vstupenky na Hodokvas 2008 a VIP vstupenky na R´n´B Hodokvas Tour, ktoré dostanú víťaza až „pod kožu“ kapely.
 
Oficiálny web RnB Hodokvas Tour: www.zoznam.sk/horkyzeslize
 
Predpredaj vstupeniek: www.ticketportal.sk
 

Info: www.horkyzeslize.sk, www.hodokvas.sk, www.myspace.com/horkyzeslizetour

RnB Hodokvas Tour:
2.november            Prievidza, Escobar
3.november            Čadca, Echoo club

7.november            Banská Bystrica, Dom kultúry
8.november            Zvolen, Ministry
9.november            Púchov, Športová hala VŠK
10.november           Lučenec, Cage club
14.november           Bratislava, PKO
15.november           Košice, Jumbo centrum
16.november           Prešov, Véčko
17.november           Moravany nad Váhom, Topvar Pub
28.november           Nitra, Stará pekáreň
29.november           Trenčín, Piano club
30.november           Pezinok, Kultúrny dom
1.december            Trnava, DK - Baila bar
5.december            Žilina, Dom Odborov
6.december            Martin, Športová hala Podháj
7.december            Poprad, Športová hala Juh
8.december            Ružomberok, Športová hala Koniareň


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horkýže Slíže vyrážajú s Hodokvasom na veľké celoslovenské turné! (2. 10. 2007)
 Horkýže Slíže - Bernardín (Bernardýn) (27. 9. 2007)nasledujúci článok >>
Miss Ivicu Slávikovú naháňal štvoroký netvor!
<< predchádzajúci článok
Bobby Brown poprel informácie o infarkte

Zoznam.sk a Hodokvas hľadajú predskokana pre Horkýže Slíže! - diskusné fórum čitateľov