Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

29. apríla 2013

Zuzana Golianová v Bratislave predstaví knihu Ako z cukruV utorok o 18:00 sa v Bratislave uskutoční beseda so spisovateľkou Zuzanou Golianovou, ktorá je autorkou zbierky poviedok Ako z cukru (2013). Dejiskom akcie bude kníhkupectvo Martinus.sk na Obchodnej ulici. ...Zdieľať
knihy BRATISLAVA 29. apríla (WEBNOVINY) - V utorok o 18:00 sa v Bratislave uskutoční beseda so spisovateľkou Zuzanou Golianovou, ktorá je autorkou zbierky poviedok Ako z cukru (2013). Dejiskom akcie bude kníhkupectvo Martinus.sk na Obchodnej ulici. Vstup na besedu je voľný.


Zuzana Golianová vyrastala vo Zvolene. Na VŠMU v Bratislave vyštudovala divadelnú dramaturgiu. Pracovala v rádiu i tlačovej agentúre, kde sa ako redaktorka venovala kultúre.

Štyri sezóny viedla komunikačné oddelenie Slovenského národného divadla a v súčasnosti pracuje v Štúdiu L+S. Spolupracuje pri organizovaní kultúrnych festivalov a podujatí, publikuje v periodickej tlači. Zbierka trinástich poviedok Ako z cukru je jej knižnou prvotinou. Agentúru SITA informovala Jana Šlinská z kníhkupectva Martinus.sk.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Žena je bytosť, bez ktorej muži nevedia žiť
<< predchádzajúci článok
Majk Spirit a Celeste Buckingham predstavia 3. mája duet

Zuzana Golianová v Bratislave predstaví knihu Ako z cukru - diskusné fórum čitateľov