Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

11. novembra 2019

ZVRÁTENÉ: V Hamburgu neznámy muž položil na ulicu mŕtve ženské teloIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP
Hamburg 11. novembra (TASR) - Neznámy muž v nemeckom meste Hamburg v noci na pondelok položil na cestu v obytnej zóne mŕtvolu ženy. Informovala o tom miestna polícia, píše agentúra DPA.


Svedkom incidentu v mestskej časti Bramfeld bol jeden z miestnych obyvateľov, ktorý upovedomil políciu. Muž zo svojho balkóna videl, ako niekto na ulicu položil telo mŕtvej ženy.

Keďže vyšetrovatelia spočiatku vychádzali z toho, že išlo o trestný čin usmrtenia, v nasadení boli celú noc jednotky polície, hasičov a Krajinského kriminálneho úradu (LKA), uviedol hovorca polície. Prehľadané boli viaceré byty a takisto boli vypočutí obyvatelia obytného domu, z ktorého bolo telo ženy zrejme vynesené.

Podľa prvých zistení vyšetrovateľov ide o približne 50-ročnú ženu. "Všetko nasvedčuje tomu, že zomrela na následky nejakého ochorenia," povedal hovorca hamburskej polície. Obyvatelia domu, v ktorom býva viacero rodín, totiž uviedli, že táto žena bola už dlhší čas chorá. Kto a prečo ženu na ulicu položil, zatiaľ zistené nebolo.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Premávka v Bratislave a okolí je na viacerých miestach opäť spomalená
<< predchádzajúci článok
Marianum pripravuje projekt rekonštrukcie cintorína v Lamači

ZVRÁTENÉ: V Hamburgu neznámy muž položil na ulicu mŕtve ženské telo - diskusné fórum čitateľov