Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

06. apríla 2020

Aj dĺžka sedačky či aligátora môže ukázať, aký odstup treba dodržiavať v čase pandémie koronavírusuVlády a úrady na celom svete upozorňujú obyvateľov v čase pandémie nového koronavírusu, aby dodržiavali bezpečné odstupy od ostatných ľudí a pomohli tak zastaviť šírenie ...Zdieľať
leon odstup aligator 676x424 6.4.2020  - Vlády a úrady na celom svete upozorňujú obyvateľov v čase pandémie nového koronavírusu, aby dodržiavali bezpečné odstupy od ostatných ľudí a pomohli tak zastaviť šírenie ochorenia COVID-19. Úrady v okrese Leon na Floride v tomto smere využili zaujímavú vizuálnu pomôcku, informuje spravodajský portál CNN.


"Toto je pripomienka, aby ste nezabúdali a počas epidémie COVID-19 medzi sebou neustále udržiavali vzdialenosť aspoň jedného veľkého aligátora," napísali zástupcovia okresu Leon na sociálnu sieť Facebook, kde zároveň zverejnili aj obrázok, ktorý toto odporúčanie znázorňuje.

Odborníci odporúčajú udržiavať si od ostatných ľudí odstup aspoň dva metre. Podľa CNN si túto vzdialenosť možno predstaviť aj ako dva zlaté retrívre stojace za sebou, šírku priemerného sedanu, či dĺžku sedačky, jedálenského stola alebo matraca.

Počet potvrdených prípadov nákazy novým koronavírusom celosvetovo prekročil 1,2 milióna, pričom ochoreniu COVID-19 už podľahlo takmer 70-tisíc ľudí. Na Floride je to vyše 12-tisíc nakazených a vyše 220 mŕtvych.


Zdroj: Webnoviny.sk - Aj dĺžka sedačky či aligátora môže ukázať, aký odstup treba dodržiavať v čase pandémie koronavírusu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Súd v prípade vraždy Kuciaka: Obžalovaný Marček splnil podmienky na 25-ročný trest, vraví prokurátor
<< predchádzajúci článok
Opitá vodička v okrese Prievidza nezvládla jazdu, takmer zišla z mosta

Aj dĺžka sedačky či aligátora môže ukázať, aký odstup treba dodržiavať v čase pandémie koronavírusu - diskusné fórum čitateľov