Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

29. októbra 2020

Amazon zamieril na sever Európy, internetový obchod spustil svoju švédsku stránkuAmerický internetový predajca Amazon uviedol v stredu do prevádzky osobitnú stránku pre švédsky trh. Zákazníci v škandinávskej krajine si odteraz ...Zdieľať
amazon satellites_69184 4bb9d3facf3648569abcfedf9428a250 676x451 29.10.2020  - Americký internetový predajca Amazon uviedol v stredu do prevádzky osobitnú stránku pre švédsky trh. Zákazníci v škandinávskej krajine si odteraz budú môcť na stránke amazon.se vybrať zo zhruba 150 miliónov produktov.

Siedma stránka v EurópeFirma tak v Európe otvára siedmu národnú internetovú stránku. Prostredníctvom národných domén už Amazon obchoduje vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku, Holandsku a Veľkej Británii.

„Dnes sme iba naštartovali stránku amazon.se. Budeme naďalej tvrdo pracovať na tom, aby sme si získali dôveru švédskych zákazníkov rozširovaním ponuky produktov, garantovaním nízkych cien a zabezpečím pohodlného a dôveryhodného prostredia pre nákupy,“ uviedol vo vyhlásení zástupca spoločnosti Alex Ootes.

Výdavky na dodávku tovarov


Zákazníci zo Švédska a iných severských krajín doteraz od Amazonu nakupovali prostredníctvom stránok registrovaných v Nemecku a Veľkej Británii. To zo sebou prinášalo výdavky súvisiace s dodávkou tovarov.

Ako informovala spoločnosť, vo Švédsku bude doručovať tovary bezplatne pri objednávkach za viac ako 229 švédskych korún (SEK).


Zdroj: Webnoviny.sk - Amazon zamieril na sever Európy, internetový obchod spustil svoju švédsku stránku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Stoštyriročná starenka sa rozhodla navštíviť svoju rodinu a prenajala si vrtuľník
<< predchádzajúci článok
Prezidentka Čaputová podpísala zákony, ktoré majú zmierniť dopady koronakrízy na kultúru

Amazon zamieril na sever Európy, internetový obchod spustil svoju švédsku stránku - diskusné fórum čitateľov