17. októbra 2014

Amur ťahá v KHL šnúru desať prehier, nestačil ani na nováčika zo Soči

Na snímke vľavo Žiga Jeglič (Slovan) strieľa gól v prípravnom hokejovom stretnutí HC Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk 8. augusta 2014 v Bratislave. Sprava brankár Alexej Murygin a Denis Ježov (obaja Amur). Foto: TASR/Pavel Neubauer
Moskva 17. októbra (TASR) - Už desiatu prehru v rade si v piatkovom zápase KHL pripísali hokejisti Amuru Chabarovsk. Na domácom ľade podľahli v súboji dvoch priebežne posledných tímov zo Západnej a Východnej konferencie nováčikovi nadnárodnej súťaže HK Soči 0:2, keď hostia rozhodli o svojom triumfe dvoma gólmi až v záverečných dvoch minútach tretej tretiny.

Amur, ktorého dres si v piatok z tria Slovákov obliekli len Michel Miklík a Rastislav Špirko, stráca z poslednej 14. priečky na Východe na trinásty Nižnekamsk štyri body.