14. januára 2012

Ani asistencia Mariána Hossu nezabránila prehre Chicaga

Hokejisti Detroitu si v úvodnom sobotňajšom stretnutí zámorskej NHL poradili na domácom klzisku s Chicagom 3:2 po predĺžení. Blackhawks vstupovali do tretej tretiny s jednogólovým mankom, ...

hossa DETROIT 14. januára (WEBNOVINY) - Hokejisti Detroitu si v úvodnom sobotňajšom stretnutí zámorskej NHL poradili na domácom klzisku s Chicagom 3:2 po predĺžení.

Blackhawks vstupovali do tretej tretiny s jednogólovým mankom, o predĺženie sa minútu pred záverečným hvizdom postaral po prihrávke od slovenského útočníka Mariána Hossu Kanaďan Jonathan Toews.

O víťazovi rozhodol v piatej minúte predĺženia gól z hokejky ďalšieho Kanaďana Todda Bertuzziho. Trenčianskeho rodáka Hossu po stretnutí vyhlásili za tretiu hviezdu večera.

Výsledok úvodného sobotňajšieho stretnutia zámorskej hokejovej NHL:
Detroit - Chicago 3:2 po predĺžení (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
Góly: 13. Holmström (I. White, Daciuk), 17. Bertuzzi (Daciuk, I. White), 65. Bertuzzi (Filppula, Lidström) - 35. A. Shaw (Leddy), 59. Toews (MARIÁN HOSSA, D. Keith)