Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. júla 2020

Anthonymu ušla kengura, polícia ju naháňala po mesteFloridská polícia vo štvrtok ráno tamojšieho času chytila v uliciach mesta Fort Lauderdale kenguru. Zviera menom Jack vystopovali a v služobnom vozidle previezli do stajní, kde majú kone. Majiteľ ...Zdieľať
kangaroo_captured_07795 a7724ed886f140aeb7b9dcab3946ee6c 1 676x449 17.7.2020 (Webnoviny.sk) - Floridská polícia vo štvrtok ráno tamojšieho času chytila v uliciach mesta Fort Lauderdale kenguru. Zviera menom Jack vystopovali a v služobnom vozidle previezli do stajní, kde majú kone.


Majiteľ zvieraťa Anthony Macias pre noviny Sun Sentinel uviedol, že ho chcel získať naspäť, no polícia mu domáceho miláčika nevráti, keďže chov kengúr v meste nie je povolený. Macias objasnil, že bol v práci, keď Jack ušiel cez zle zatvorenú bránu.

Muži zákona ho naháňali po troch blokoch, kým sa im ho podarilo chytiť. Macias vyhlásil, že dostal zviera pred štyri mesiacmi od muža, ktorý sa odsťahoval a už ho nechcel.

Úrady zatiaľ nevedia, kde Jack napokon skončí. Macias povedal, že jeho kamaráti z Palm Beach County majú povolenie na chov kengúr.


Zdroj: Webnoviny.sk - Anthonymu ušla kengura, polícia ju naháňala po meste © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V prírode sa povaľujú plechovky, cigaretový odpad aj rôzne plasty
<< predchádzajúci článok
Žralok strhol chlapca z paluby lode a napadol ho, zachránil ho odvážny otec

Anthonymu ušla kengura, polícia ju naháňala po meste - diskusné fórum čitateľov