Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. apríla 2007

Aspoň tri obete streľby v nákupnom centre v Kansas CityNajmenej traja ľudia, vrátane útočníka, zahynuli v nedeľu počas streľby v nákupnom centre v Kansas City v štáte Missouri na americkom stredozápade. Podľa polície útočník najprv zabil muža a ...Zdieľať

WASHINGTON 30. apríla (WEBNOVINY) - Najmenej traja ľudia, vrátane útočníka, zahynuli v nedeľu počas streľby v nákupnom centre v Kansas City v štáte Missouri na americkom stredozápade. Podľa polície útočník najprv zabil muža a ženu na vonkajšom parkovisku centra a zranil najmenej dvoch ďalších ľudí. Potom bežal dnu aj so zbraňou, kde ho zneškodnili. Známe nákupné centrum Ward Parkway polícia uzavrela.

Vyšetrovatelia zatiaľ nepoznajú motív útoku a snažia sa nájsť prípadnú súvislosť medzi streľbou v centre a zločinom, ktorý sa odohral niekoľko hodín predtým. Polícia, ktorá reagovala na žiadosť príbuzných, našla v dome telo mŕtvej staršej ženy. Auto, zodpovedajúce popisu vozidla ukradnutého mŕtvej žene, zastavil policajt, na ktorého vodič vystrelil a zranil ho na ruke. Rovnaké auto sa našlo na parkovisku nákupného centra, čo vedie vyšetrovateľov k tomu, že ho použil ten istý páchateľ.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čína je podľa Fidela superveľmocou 21. storočia
<< predchádzajúci článok
Na Filipínach počas kampane strieľajú na starostov

Aspoň tri obete streľby v nákupnom centre v Kansas City - diskusné fórum čitateľov

Divadelní hry vraha z Virginia Tech v češtině30.4. 8:58:44