Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

24. septembra 2021

Autobus vrazil rovno do detského ihriska, zranenia utrpeli deti aj dospelíAutobus mestskej hromadnej dopravy v srbskej metropole Belehrad v piatok popoludní zišiel z cesty na detské ihrisko v obytnej štvrti. Ako informovala štátna televízia RTS, pri nehode utrpelo zranenia niekoľko ...Zdieľať
autobus nehoda 676x451 24.9.2021 (Webnoviny.sk) - Autobus mestskej hromadnej dopravy v srbskej metropole Belehrad v piatok popoludní zišiel z cesty na detské ihrisko v obytnej štvrti. Ako informovala štátna televízia RTS, pri nehode utrpelo zranenia niekoľko osôb.


Červený autobus približne o 13:30 prerazil plot na detskom ihrisku na predmestí Zemun, pričom na druhom konci nabúral do zaparkovaného automobilu.

Podľa RTS sa zranilo šesť ľudí, vrátane štyroch detí. Starosta Belehradu Zoran Radojičič uviedol, že na jednotku intenzívnej starostlivosti museli previezť 2-ročné dievčatko, ktorého život nie je v ohrození, no má zlomenú nohu a poranenie na hlave. Ďalšie tri deti už medzičasom ošetrili a z nemocnice prepustia i oboch dospelých, ktorí utrpeli zranenia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Autobus vrazil rovno do detského ihriska, zranenia utrpeli deti aj dospelí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovensku sa podľa NKÚ darí bojovať s chudobou, v niektorých veciach však stále zaostávame
<< predchádzajúci článok
Urážanie policajtov by nemalo byť priestupkom proti verejnému poriadku, tvrdí aliancia Fair-play

Autobus vrazil rovno do detského ihriska, zranenia utrpeli deti aj dospelí - diskusné fórum čitateľov