24. decembra 2012

Basketbalisti San Antonia pokazili návrat Dirkovi Nowitzkému

Basketbalisti Los Angeles Clippers vyhrali v NBA v nedeľu v trinástom zápase v rade, vo Phoenixe zvíťazili vysoko 103:77. Clippers dosiahli už 21. víťazstvo v sezóne a v tabuľke Západnej ...

manu ginobili PHOENIX 24. decembra (WEBNOVINY) - Basketbalisti Los Angeles Clippers vyhrali v NBA v nedeľu v trinástom zápase v rade, vo Phoenixe zvíťazili vysoko 103:77.

Clippers dosiahli už 21. víťazstvo v sezóne a v tabuľke Západnej konferencie im patrí 2. miesto.

Rovnako 21. výhru v ročníku dosiahol aj tretí tím tabuľky Západu San Antonio, Spurs v derby klubov z Texasu zdolali Dallas 129:91.

V drese zdolaných Mavericks sa prvýkrát v sezóne objavil na palubovke Dirk Nowitzki. Po letnej operácii kolena stihol na palubovke počas 20 minút dosiahnuť 8 bodov a 6 doskokov.

Vo Východnej konferencii naďalej dominuje New York, Knicks si v nedeľu poradili s Minnesotou 94:91. V záverečnej štvrtine zobral na seba zodpovednosť Carmelo Anthony, ktorý dosiahol posledných 12 bodov svojho tímu a v poslednej polminúte premenil všetky trestné hody.