Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

19. mája 2020

Belgická polícia zhabala pri razii na bruselskom trhu jedenásť a pol tony marihuanyBelgická polícia zhabala 11,5 tony marihuany za odhadom 114 miliónov eur. Počas akcie takisto zatkla šesť ľudí. Raziu vykonali na bruselskom trhu, na ktorom ponúka svoje produkty viac ako sto firiem a mesačne ho ...Zdieľať
marihuana 676x451 19.5.2020 (Webnoviny.sk) - Belgická polícia zhabala 11,5 tony marihuany za odhadom 114 miliónov eur. Počas akcie takisto zatkla šesť ľudí. Raziu vykonali na bruselskom trhu, na ktorom ponúka svoje produkty viac ako sto firiem a mesačne ho navštívi približne 23-tisíc ľudí.


Kancelária tamojšieho prokurátora v utorok informovala, že špeciálne policajné jednotky našli drogy v kontajneri v pondelok ráno. Správca trhu Laurent Nys potvrdil, že na miesto prišlo približne 30 policajných vozidiel a asistovala im aj helikoptéra.

"Je veľmi náročné kontrolovať všetky nákladné autá, ktoré prichádzajú a odchádzajú. Nemám na to k dispozícii dostatok policajtov," uviedol Nys pre miestnu televíziu RTBF.

Cestovné obmedzenia súvisiace s bojom proti šíreniu nového koronavírusu ovplyvnili aj nelegálny obchod s drogami, ktorých je podľa belgickej polície v krajine menej, čo malo za následok mierne zvýšenie cien.


Zdroj: Webnoviny.sk - Belgická polícia zhabala pri razii na bruselskom trhu jedenásť a pol tony marihuany © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prezidentka Čaputová vymenuje Jána Šikutu za predsedu Najvyššieho súdu SR
<< predchádzajúci článok
Bývalé vedenie obrany podľa Naďa znehodnocovalo spoluprácu s tímom NATO na Slovensku

Belgická polícia zhabala pri razii na bruselskom trhu jedenásť a pol tony marihuany - diskusné fórum čitateľov