Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

12. októbra 2010

bet-at-home.com oslavuje 10. výročieMedzinárodná on-line stávková spoločnosť bet-at-home.com vyhlasuje súťaž k jej 10. výročiu. V súťaži sa rozdá 500 lukratívnych cien. "Chceme poďakovať našim zákazníkom za ich ...Zdieľať
bet at homecom logo BRATISLAVA 12. októbra (WBN/PR) - Medzinárodná on-line stávková spoločnosť bet-at-home.com vyhlasuje súťaž k jej 10. výročiu. V súťaži sa rozdá 500 lukratívnych cien. "Chceme poďakovať našim zákazníkom za ich priazeň," uviedol generálny riaditeľ Jochen Dickinger. Šťastný víťaz vyhrá luxusnú dovolenku na najbližších 10 rokov.


„Stavíme sa, že žiadna iná spoločnosť ešte nedarovala takú atraktívnu cenu”, povedal Dickinger a vysvetlil: „ďalšie ceny sú tiež pomerne lukratívne: dvaja z našich užívateľov pocestujú do Londýna, na finále Ligy majstrov. Okrem toho rozdáme 7 VIP víkendových balíčkov na ostrov Mallorca, ktoré zahŕňajú let, ubytovanie v päťhviezdičkovom hoteli a VIP vstupenky na domáci zápas RCD Mallorca ".

Podmienky súťaže „10 rokov bet-at-home.com“: Od 10.10.2010 môžu užívatelia získavať body za každú vyhranú stávku. Počet získaných bodov závisí od kurzu stávok. To znamená, čím vyšší je kurz, tým viac bodov dostanete! Prvých 500 užívateľov, ktorí získajú do 10.11. 2010 najviac bodov, dostanú jednu z týchto úžasných cien. Všetky podrobnosti k súťaži sú k dispozícii na webových stránkach www.bet-at-home.com.

Dickinger: „bet-at-home.com bude pokračovať v raste aj v budúcnosti”

Pokiaľ ide o budúcnosť spoločnosti Dickinger uviedol: "Pevne verím, že budeme nielen udržiavať naše súčasné postavenie na trhu, ale aj naďalej porastieme počas ďalších niekoľkých rokov. Od založenia v roku 2000, spoločnosť dosiahla dvojitý rast a chceli by sme pokračovať v tomto dynamickom rozvoji aj v budúcnosti. V septembri sa bet-at-home.com stala hlavným sponzorom top španielskeho klubu Real Mallorca, čo zvýši našu mediálnu prítomnosť ešte viac. Ďalej budeme pokračovať v rozširovaní nášho sortimentu, ktorý v súčasnosti predstavuje športové stávkovanie, live streamy, hry, online casino a online poker.

Najnovšie právne predpisy Európskeho súdu nám tiež dávajú dôvod na nádej, že čoskoro budeme schopní konkurovať ďalším poskytovateľom v rámci našich kľúčových trhov. Našou hlavnou prioritou bude aj naďalej spokojnosť našich zákazníkov. Konieckoncov, jeden z hlavných dôvodov našej obľúbenosti je vysoko oceňovaný servis a podpora ", hovorí Dickinger.

bet-at-home.com
bet-at-home.com AG je súčasťou Mangas gaming group, prominentnej francúzskej spoločnosti v odvetví on-line hier a športových stávok, do ktorej patria tiež portály BetClic, Expekt a Everest Poker. Prostredníctvom dcérskej spoločnosti vlastní licencie on-line hazardných hier vydanej na Malte a Khanawake a ponúka športové stávky, kasíno, poker a hry na www.bet-at-home.com. S aktuálnymi 2 miliónmi registrovaných užívateľov z celej Európy a podnikov v Nemecku, Rakúsku a na Malte je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov stávok kontinentu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po tragickej nehode v Poľsku, ďalšia na Ukrajine
<< predchádzajúci článok
MasterIndex: Slováci platia kartou za on-line nákupy častejšie ako Česi, v nakupovaní na Internete sú ale zdržanlivejší

bet-at-home.com oslavuje 10. výročie - diskusné fórum čitateľov