Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. októbra 2020

Biologický odpad z testovania na Orave zlikviduje ministerstvo obrany, potvrdil minister NaďVšetok biologický odpad po pilotnom testovaní na Orave a v okrese Bardejov odnieslo Ministerstvo obrany SR (MO SR) na svoju základňu a ...Zdieľať
02 3 1 676x480 27.10.2020  - Všetok biologický odpad po pilotnom testovaní na Orave a v okrese Bardejov odnieslo Ministerstvo obrany SR (MO SR) na svoju základňu a postupne ho bude likvidovať.


Výnimkou boli samosprávy, ktoré rezortu povedali, že na odvoz a likvidáciu odpadu majú zmluvu s firmou, ktorá sa špecializuje na biologický odpad. Uviedol to dnes na tlačovej konferencii minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).

„Nakladanie s odpadom s obsahom biologického odpadu zabezpečujú Ozbrojené sily SR z jednotlivých odberných miest. Nakladanie s komunálnym odpadom zabezpečuje obec,” prečítal Naď dokument, ktorý zaslali všetkým samosprávam. Šéf rezortu obrany zároveň potvrdil, že aj v pripravovanom celoplošnom testovaní na ochorenie COVID-19 bude odvoz biologického odpadu zabezpečovať armáda.

Celoplošné testovanie na ochorenie COVID-19 bude v sobotu 31. októbra a nedeľu 1. novembra od 7:00 do 22:00.


Zdroj: Webnoviny.sk - Biologický odpad z testovania na Orave zlikviduje ministerstvo obrany, potvrdil minister Naď © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zeman sa stretol s kandidátom na nového ministra zdravotníctva, Prymulu by mal nahradiť o pár dní
<< predchádzajúci článok
Primátor mesta Partizánske musí do karantény, nakazil sa koronavírusom

Biologický odpad z testovania na Orave zlikviduje ministerstvo obrany, potvrdil minister Naď - diskusné fórum čitateľov