Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. januára 2015

Blíženci - ročný horoskop na rok 2015Blíženci - Horoskopy na rok 2015 Vám prezradia, aký bude nový rok 2015 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2015 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2015 - Blíženci  (22.5.-21.6.)
 
práca


Tohtoročný rok umožní vyniknúť vašim novým nápadom a predstavám, konečne realizovať náročné predstavy a projekty. Je dôležité dbať na dôkladnú prípravu, máte na to čas do mája. V polke roka vyklíčia semienka takto pripravených plánov a prinesú vám ďalší entuziazmus do zvyšku roka. Pri rozhodovaní sa riaďte vnútorným hlasom, buďte otvorení a spolupracujte s preverenými ľuďmi. Zamestnanci môžu zaznamenať zvýšené príjmy v období leta.

 
vzťahy

Január prinesie určité problémy a musí byť prekonané napätie, pokúste sa udržať komunikačný kanál medzi partnerom otvorený a čistý. Budete musieť merať vaše slová, aby to nebolelo partnera. V februári objavíte pre seba nové východiská a uzavrite zmier so sebou aj blízkymi. Osoby bez partnera budú mať do júna mnoho príležitostí vybrať si z ponuky záujemcov. Objavujte spoločné radosti pri športe a koníčkoch s vašimi priateľmi.

 
peniaze

Peniaze sa nejavia v živote Blížencov ako problém, napriek tomu zvážte v januári všetky kroky, ktoré budete chcieť podniknúť, zbytočne neriskujte, správajte sa konzervatívne do mája. V septembri vás čakajú väčšie platby a október bude pre zisky veľkolepý. V lete si doprajte niečo hodnotné, čo vám bude trvalou pripomienkou do budúcnosti.

 
zdravie

Môžete sa tešiť v tomto roku na dobrý zdravotný stav a to ako fyzicky, tak psychicky. Začiatkom roka vzniká menší problém s zvládaním nervového napätia, z čoho môže byť pokazené aj trávenie. Pokúste sa lepšie zvládať stres, o nič vážnejšieho nepôjde. Dobre vyrelaxujte napríklad s kamaráti jazdou na bicykli alebo dlhšom behu. Tiež sa môžete niekedy ukázať aj v posilňovni, jún prispeje k nárastu svalovej hmoty. Leto prežijete tak ako ste už zvyknutý, ale najmä v september bude okorenený dobrodružstvom.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rak - ročný horoskop na rok 2015
<< predchádzajúci článok
Býk - ročný horoskop na rok 2015

Blíženci - ročný horoskop na rok 2015 - diskusné fórum čitateľov