Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. januára 2015

Rak - ročný horoskop na rok 2015Rak - Horoskopy na rok 2015 Vám prezradia, aký bude nový rok 2015 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2015 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2015  - Rak (22.6.-22.7.)


práca

Od februára začnú byť vidieť plody všetkých vašich snáh a je ten správny čas na investície. Rovnako tak profesionáli v bankovom a finančnom sektore budú v tomto období najproduktívnejší. V polovici roka dôjde k zvýšeniu tlaku a môžete mať problém s nadriadeným. Od mája môžete vykonať zmenu zamestnania, je tu dobré prostredie na podpísanie zmlúv. Študenti budú musieť vynaložiť všetko úsilie a odhodlanie na prekonanie prekážok, ponúka sa im však koncom roka študijná cesta do zahraničia.

 
vzťahy

Túto jar vám praje zoznamovanie, rozvedení alebo bez partnera môžu získať svoj náprotivok aj s miernym úsilím. Celkovo rok pôsobí pozitívne pre utužovanie rodín a prirastkov do rodiny. Nenechávajte sa zväzovať každodennou rutinou, osloboďte sa od tvrdej škrupiny, pod ktorou sa nachádza obrovská vášeň. Partner môže byť udivený vaším rozsahom emócií od romantických večerov pod hviezdami po vzájomné zmyselné dobrodružstvo, ktoré možno s vami prežiť.

 
peniaze

Finančne by sa Vám malo najviac dariť začiatkom roka 2015 a najmä v apríli, kedy docielite tvrdo zaslúžených odmien. Je potrebné v tomto roku sa zachovať aj preventívne a urobiť si rezervy na neskoršie mesiace, v ktorých budú vystupovať aj šťastné náhody. Zatipovať alebo zasúťažiť si o financie môžete v auguste a decembri. Inak sa odporúča prenechať risk skúsenejším hráčom na trhu financií.

 
zdravie

Máte pred sebou vhodný rok pre zdravotnú prevenciu. Začiatok roka využite dobrého vplyvu uránu na vaše zdravie, kedy sa môžete dať alternatívnou cestou prečítať si, a skúsiť o iné metódy liečenia. Pred nachladnutím a chrípkou sa chrániť zvýšením príjmom užitočných potravín, pred žalúdočnou nevoľnosťou zvýšenou starostlivosťou o hygienu a trvanlivosť potravy. Tiež najvhodnejší čas na lekárske vyšetrenie. Dôležité je sa v priebehu leta moc nepreťažovať, dbať ale na dostatočnú obmenu energie. Záver roka môže byť pre Váš organizmus pozitívnym zhodnotením týchto princípov.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lev - ročný horoskop na rok 2015
<< predchádzajúci článok
Blíženci - ročný horoskop na rok 2015

Rak - ročný horoskop na rok 2015 - diskusné fórum čitateľov