03. februára 2019

Boston v zostave s Chárom zvíťazil vo Washingtone

Hokejisti Bostonu v zostave so slovenským obrancom Zdenom Chárom zvíťazili v nedeľňajšom zápase zámorskej NHL vo Washingtone 1:0. Kapitán Bruins strávil na ľade vyše 23 ...

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Washington 3. februára (TASR) - Hokejisti Bostonu v zostave so slovenským obrancom Zdenom Chárom zvíťazili v nedeľňajšom zápase zámorskej NHL vo Washingtone 1:0. Kapitán Bruins strávil na ľade vyše 23 minút, o triumfe nad obhajcom Stanleyho pohára rozhodol gól českého útočníka Davida Krejčího z 31. minúty.

V bránke Bostonu dostal pred Jaroslavom Halákom prednosť Fín Tuukka Rask, ktorý zaznamenal shutout, keď vykryl všetkých 24 striel Capitals.