28. apríla 2010

BOX: Na MSJ v Baku Glóner do osemfinále

Slovenský reprezentant v boxe Béla Glóner zvíťazil na majstrovstvách sveta juniorov v azerbajdžanskom hlavnom meste Baku v stredajšom dueli v kategórii do 64 kg nad ...

bez nazvu Foto: Ilustračné foto SITA/AP

BAKU 28. apríla (WEBNOVINY) - Slovenský reprezentant v boxe Béla Glóner zvíťazil na majstrovstvách sveta juniorov v azerbajdžanskom hlavnom meste Baku v stredajšom dueli v kategórii do 64 kg nad pästiarom Kórejskej republiky Ku Gjo-seongom pred časovým limitom v 1. kole r.s.c. Na 18-ročného pästiara klubu BC Agent 007 Slovenské Nové Mesto čaká vo štvrtkovom osemfinále Samuel Zapata z Venezuely. Z nominovaného poltucta Slovákov na MSJ zostal v hre už iba Glóner, pretože v stredu bol z ďalších bojov vyradený Patrik Rajcsányi. Iba 16-ročný boxer ŠKP Bratislava po pondelkovom úvodnom vysokom víťazstve nad Robbym Botsheldom z Botswany (10:1) nestačil v 2. kole na Krišana Vikasa z Indie, s ktorým prehral 0:7 na body.

Majstrovstvá sveta juniorov v boxe - stredajšie výsledky Slovákov:
kategória do 60 kg: Patrik Rajcsányi (SR) - Krišan Vikas (India) 0:7 na body
do 64 kg: Béla Glóner (SR) - Ku Gjo-seong (Kór. rep.) - Glóner vyhral r.s.c. v 1. kole

FC Barcelona - Inter Miláno po I. polčase 0:0
BASKETBAL: Pezinok po víťazstve na Spiši do finále