Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. marca 2020

Bratislava pozastavila všetky výberové konania, mesto vyberie riaditeľov po upokojení situácieBratislava prerušila výberové konania na šéfov mestských organizácií. V pondelkovej tlačovej správe o tom informoval hovorca magistrátu hlavného mesta Peter Bubla.Zdieľať
strecha_30 676x451 16.3.2020 (Webnoviny.sk) - Bratislava prerušila výberové konania na šéfov mestských organizácií. V pondelkovej tlačovej správe o tom informoval hovorca magistrátu hlavného mesta Peter Bubla.

Viac o téme: Koronavírus


"So zreteľom na ochranu zdravia v súvislosti s epidemiologickou situáciou pristúpilo vedenie hlavného mesta k pozastaveniu všetkých výberových konaní, vrátane výberových konaní na pozície riaditeľov mestských organizácií," uvádza mesto.

Časový posun sa týka aj výberových konaní na pozície riaditeľa Mestskej knižnice v Bratislave a riaditeľa Múzea mesta Bratislavy.

"Verejné a neverejné vypočutie uchádzačov výberovou komisiou sa uskutoční po ukončení mimoriadnej situácie. O nových termínoch, v ktorých sa uvedené výberové konania uskutočnia, budeme včas informovať," doplnilo mesto.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bratislava pozastavila všetky výberové konania, mesto vyberie riaditeľov po upokojení situácie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sieť AAA AUTO pokračuje s predajom vozidiel mimo svojich prevádzok, nasadila naň všetkých predajcov
<< predchádzajúci článok
LANXESS pomáha vyrábať kryty notebookov z fliaš na vodu

Bratislava pozastavila všetky výberové konania, mesto vyberie riaditeľov po upokojení situácie - diskusné fórum čitateľov