Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

28. mája 2023

Bratislavská polícia pripravuje v súvislosti s koncertom Depeche Mode bezpečnostné opatreniaPolícia pripravuje v súvislosti s nedeľným koncertom skupiny Depeche Mode bezpečnostné opatrenie. Koncert sa bude konať na národnom futbalovom štadióne v Bratislave, na ...Zdieľať
345170249_969149254259062_8941933273555499692_n 676x507 28.5.2023  - Polícia pripravuje v súvislosti s nedeľným koncertom skupiny Depeche Mode bezpečnostné opatrenie. Koncert sa bude konať na národnom futbalovom štadióne v Bratislave, na opatrení budú spolupracovať Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (PZ) v Bratislave spolu s Mestskou políciou Bratislava.

Bezpečná plynulá premávkaOpatrenie sa zameria na ochranu života, zdravia a majetku občanov, a tiež zaistenie plynulosti a bezpečnosti cestnej premávky v blízkosti miesta konania.

Po skončení podujatia predpokladajú policajti vznik dopravných obmedzení na Bajkalskej ulici, a to vzhľadom na hromadný odchod účastníkov. V tlačovej správe o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michal Szeiff.

Monitorovanie situácie


„Policajti poriadkových jednotiek budú počas priebehu bezpečnostného opatrenia situáciu monitorovať a podľa jej vývoja budú pripravení reagovať operatívne. O prípadných konkrétnych dopravných obmedzeniach budeme verejnosť včas informovať," uvádza polícia v tlačovej správe.

Apeluje tiež na občanov, aby rešpektovali prípadné pokyny a výzvy polície, a vyzýva tiež na ohľaduplnosť k ostatným občanom.


Zdroj: SITA.sk - Bratislavská polícia pripravuje v súvislosti s koncertom Depeche Mode bezpečnostné opatrenia © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Skupina Nocadeň pripravila pre fanúšikov oslavu 25 rokov na scéne
<< predchádzajúci článok
C. Dionová pre zlý zdravotný stav ruší všetky vystúpenia do roku 2025