Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

27. augusta 2007

Bratislavu ovládnu jazdci na lietajúcich strojochAdrenalínová show Nokia Freestyle Motocross – Gladiátor Games 2007 za účasti svetovej špičky sa 8. septembra od 20:00 hodine uskutoční pod holým nebom, v priestoroch Incheba Open Air Bratislava. ...Zdieľať

BRATISLAVA 27. augusta (WN/PR) - Adrenalínová show Nokia Freestyle Motocross – Gladiátor Games 2007 za účasti svetovej špičky sa 8. septembra od 20:00 hodine uskutoční pod holým nebom, v priestoroch Incheba Open Air Bratislava. Motocrossový súboj Amerika verzus Európa medzi profesionálnymi hráčmi, prinesie originálne triky bez pudu sebazáchovy, pri ktorých tuhne krv v žilách.

Freestyle Motocross je šport o obrovských skokoch, predvádzaní trikov a občas o veľkých pádoch. Čím väčší a nápaditejší, tým lepší. Všetko sa odohráva 12 metrov nad zemou a 25 metrov do diaľky. Jazda trvá 1 až 2 minúty, počas ktorých musia jazdci predviesť svoje triky. Motorka na Freestyle Motocross sa od normálnej motocrossovej odlišuje iba drobnými úpravami, ako sú napríklad tvrdšie tlmiče alebo menšie sedadlo, výrezy v plastoch pri držaní sú inde než na riaditkách a kratšie blatníky.

Jedinečný adrenalínový zážitok Nokia Freestyle Motocros - Gladiátor Games 2007, ktorý sa na Slovensku uskutoční už po druhýkrát, predvedú jazdci svetového freestyle motocrossového neba Reagan Sieg (CAN), Jeff Fehr (CAN), Dustin Miller (USA), Andy Bell (USA) a Nick Franklin (NZE). Európu zastúpia Morgan Carlson (SWE), Peter Kuchař (CZ), Peter Pilát (CZ) a Martin Kořen (CZ).

Nokia Freestyle Motocross - Gladiátor Games 2007, ktorej organizátormi sú Produkčný dom FORZA a česká agentúra GSMA, potrvá viac ako dve hodiny. Agentúra GSMA ma niekoľko ročné skúsenosti z organizovania tohto typu akcie. Cena lístkov na sedenie ( tribúna B,C ) je 590,- Sk ( tribúna A) 690,- Sk, na státie v predpredaji 350,- Sk. Lístky v predpredaji je možné zakúpiť v sieti Ticketportal.

generálny partner: NOKIA
hlavní partneri: Iveco Daily, Power, Haas
reklamní partneri: Impuls Leasing, Ministerstvo obrany SR - Profesionálna armáda mediálni partneri: televízia Markíza, Plazma media, Rádio Okey, Rádio Max, denník Nový Čas, denník Šport, týždenník Markíza, týždenník Žurnál, mesačník Nový Auto magazín, Zoznam.sk, ISPA

Viac informácií o akcii na www.GSMA.sk, www.forza.sk

FORZA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Americkí tínedžeri si zvolili svoje hviezdy
<< predchádzajúci článok
Výnimočný koncert Petra Lipu a Milana Lasicu

Bratislavu ovládnu jazdci na lietajúcich strojoch - diskusné fórum čitateľov