Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

24. januára 2019

Britský spevák IAMX sa predstaví v BratislaveChris Corner aka IAMX.Zdieľať
Chris Corner aka IAMX. Foto: Wikipedia Janine Gezang
 
Bratislava 24. januára (TASR) – Britský spevák a producent Chris Corner aka IAMX príde do Bratislavy, domácim fanúšikom sa predstaví v nedeľu 10. februára v bratislavskom Ateliéri Babylon v rámci Mile Deep Hollow Eurotour. Naživo uvedie svoj najnovší album Alive In New Light. Túto štúdiovku opisuje ako svoje poďakovanie fanúšikom a zároveň ako pozvánku do novej fázy projektu IAMX's, do fázy intoxikačnej cesty sebaobjavovania.


Do slovenskej metropoly sa IAMX vracia po skoro troch rokoch, naposledy koncertoval 8. marca 2016 v Majestic Music Clube, keď predstavil album Metanoia.

Chris Corner (vlastným menom Christopher Anthony Corner, *23.1.1974, Middlesbrough) je anglický producent, skladateľ, multiinštrumentalista, spevák a výtvarník. Bol zakladajúcim členom skupiny Sneaker Pimps. V roku 2006 sa presťahoval z Londýna do Berlína, kde založil štúdio IAMX pre hudobné a vizuálne diela. Na svojom konte má jedenásť štúdiových albumov, tri so skupinou Sneaker Pimps a osem ako IAMX. Najnovší ôsmy Alive in New Light vydal vo februári 2018.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
RTVS prichádza s novou reláciou V centre Európy
<< predchádzajúci článok
Ruská skupina Little Big vystúpi v Bratislave

Britský spevák IAMX sa predstaví v Bratislave - diskusné fórum čitateľov