Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. marca 2010

BUGÁR: Most-Híd žiadne pokyny z Maďarska neberieStrana Most-Híd žiadne inštrukcie z Maďarska nedostáva ani neberie. Na dnešnej tlačovej besede takto zareagoval na slová predsedu Slovenskej ...Zdieľať
Béla Bugár

Foto: SITA/Jozef Jakubčo

KOMÁRNO 6. marca (WEBNOVINY) – Strana Most-Híd žiadne inštrukcie z Maďarska nedostáva ani neberie. Na dnešnej tlačovej besede takto zareagoval na slová predsedu Slovenskej národnej strany Jána Slotu predseda Mostu Béla Bugár. “Mohol by som zareagovať tak, že kedy to povedal a či bol triezvy, ale toto dôležité nie je. Treba vedieť jednu vec – Slovenská národná strana fakticky ukázala, že to nevie robiť. V tých rezortoch, ktoré mali, sú veľké problémy. Je to o korupcii, je to o neschopnostiach, je to o tom, že Slovenská národná strana dostala šancu a túto šancu nevyužila,” vyhlásil Bugár. “No tak ako chce získať voličov? Tak, že bude upozorňovať na problém, ktorý ani neexistuje,” podotkol.

Slota opakovane vyhlásil, že suverenitu Slovenska spochybňujú najmä ľudia z juhu Slovenska. Navyše podľa jeho slov predstavitelia strán SMK a Most-Híd hovoria o politickej autonómii územia. Oba politické subjekty navyše riadia “ľudia z Budapešti, predstavitelia strany FIDES, pán Viktor Orbán a strana Jobbik”, vysvetlil Slota. Práve tieto dve strany Slota označil za nepochybných víťazov májových parlamentných volieb v Maďarsku, čo predstavuje pre Slovensko veľké nebezpečenstvo. “Výroky Orbána o tom, že Maďarsko nehraničí so žiadnym Slovenskom, ale hraničí s Poľskou republikou, sú aj pre mentálne postihnutého človeka úplne jasné,” podotkol Slota. “V Maďarsku sa niečo chystá,” podozrieva južných susedov šéf národniarov.

SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Bugár si chce zobrať pôžičku pre svoju stranu (30. 1. 2010)
 Bugár má na tlačovke oznámiť vystúpenie z klubu SMK (21. 4. 2009)
 Sudca Harabin žaluje Bugára. Chce 1,5 milióna! (23. 12. 2005)nasledujúci článok >>
AZEN: Kramplová smeruje do Urbániho strany
<< predchádzajúci článok
MOST-HÍD: Kandidátku vedú Bugár, Simon a Švejna

BUGÁR: Most-Híd žiadne pokyny z Maďarska neberie - diskusné fórum čitateľov

Čo je a čo nie je dôležité ?7.3. 9:02:29