12. júna 2011

Cibulková uhrala v Hertogenboschi dvanásť hier v rade

Slovenská tenistka Dominika Cibulková nasadená ako piata uspela v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Unicef Open v holandskom Hertogenboschi ...

cibulkova v madride postupila do stvr Dominika CibulkováFoto: AP Photo/Andres Kudacki HERTOGENBOSCH 12. júna (WEBNOVINY) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková nasadená ako piata uspela v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Unicef Open v holandskom Hertogenboschi (International, dotácia 220 000 USD, tráva), keď v nedeľu popoludní zdolala Rumunku Simonu Halepovú za 63 minút 6:3, 6:0. Dvadsaťdvaročnú Bratislavčanku čaká v osemfinálovom 2. kole sily duel proti postupujúcej zo zápasu Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Kristina Barroisová (Nem.). Sympatická Slovenka nemala dobrý vstup do stretnutia, keď v prvom sete prehrávala už 0:3, následne však svoju súperku doslova zmietla z kurtu a získala dvanásť hier v rade, čím si zabezpečila postup do 2. kola.