11. februára 2009

Cyprus - Slovensko 1:0 po I. polčase

Slovenskí futbaloví reprezentanti prehrávajú po I. polčase stredajšieho prípravného stretnutia v rámci miniturnaja štyroch krajín na Cypre s domácim výberom 0:1. O jediný presný zásah v prvom ...

NIKÓZIA 11. februára (WEBNOVINY) - Slovenskí futbaloví reprezentanti prehrávajú po I. polčase stredajšieho prípravného stretnutia v rámci miniturnaja štyroch krajín na Cypre s domácim výberom 0:1. O jediný presný zásah v prvom dejstve sa postaral stredopoliar Maragkos. Ten v 32. min premenil pokutový kop, nariadený po faule debutanta v najcennejšom drese Dobrotku na aktívneho Pavloua. Zverenci trénera Vladimíra Weissa sa počas úvodných 45 minút nedostali do výraznejšej gólovej príležitosti.