Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

01. októbra 2006

Dara Rolins ukončila koncertné česko-slovenské turnéVystúpením pred bratislavských publikom ukončila v sobotu večer speváčka Dara Rolins svoje koncertné, česko-slovenské turné.Zdieľať
       Tak ako v iných mestách, aj tu zazneli pod holým nebom  najmä skladby z jej najnovšieho albumu D1, ale i pesničky spred niekoľkých rokov, medzi nimi napríklad jej detský hit Keby som bola princezná Arabela.

      Celým koncertným turné, na ktoré bol vstup zdarma, sprevádzala Daru kapela inštrumentalistu Mariána Čekovského, vrátane sláčikového kvarteta či tanečníkov zo Street Dance Academy.
      "Je mi strašne ľúto, že sa to končí. Koncerty boli krásne, prišlo na nás veľa ľudí a čísla päť, sedem či desať tisíc ľudí hovoria za všetko. Dokonca aj v Prahe a Bratislave, ktoré sú čo sa týka publika prísnymi mestami, boli ľudia fantastickí. Spievali spolu so mnou, čomu som ani neverila," poznamenala po bratislavskom koncerte Dara, ktorá však bude mať na toto turné aj iné spomienky.
      V Košiciach na vlastnej koži zažila pád z takmer dvojmetrového pódia, pri ktorom sa zranila a turné musela dokončiť so sadrou na ruke.
      "Troška som sa zahrala na Majku z Gurunu. Dopadlo to ale našťastie dobre, pretože som ten pád prežila," smeje sa už dnes Dara, no ako dodáva, viac ako ruka jej robia starosti  narazené rebrá.
      "Cítila som ich aj pri spievaní na javisku. Na druhej strane som sa ale pár krát pristihla aj pri tom, že tancujem ako nikdy v živote," poznamenala ďalej Dara, ktorá má po D1 Avon tour jasné plány. Pripravovať bude vianočný album s detským zborom, na jar chce vydať remixový album D2 a potom vyraziť na klubové turné. "Práce bude dosť a len tak sa nezastavím," skonštatovala s úsmevom.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Miss World sa stala prvýkrát Češka
<< predchádzajúci článok
Hviezdy na ľade: Na korčuliach dotancoval Tony Moisés

Dara Rolins ukončila koncertné česko-slovenské turné - diskusné fórum čitateľov