18. apríla 2009

Demitra asistoval, Vancouver vedie 2:0

Slovenský hokejový útočník Pavol Demitra sa asistenciou podieľal na víťazstve Vancouveru nad St. Louis 3:0. Canucks tak uspeli aj v druhom zápase štvrťfinálovej série Západnej konferencie a na pred ...

NEW YORK 18. apríla (WEBNOVINY) - Slovenský hokejový útočník Pavol Demitra sa asistenciou podieľal na víťazstve Vancouveru nad St. Louis 3:0. Canucks tak uspeli aj v druhom zápase štvrťfinálovej série Západnej konferencie a na pred ďalšími dvoma zápasmi na ľade súpera si vybojovali výhodnú východiskovú pozíciu. Po dvoch zápasoch je rovnaký stav série Pittsburgh - Philadelphia, keď Penguins v piatok uspeli po predĺžení. Rozhodnutie priniesol v 79. min skúsený Bill Guerin. Aj zápase New Jersey - Carolina sa muselo rozhodnúť až v predĺžení. Tu však na to hosťujúcemu Timovi Gleasonovi na to stačili necelé tri minúty. Canes vyrovnali stav série na 1:1

Výsledky 1. kola play-off NHL 2008/09 - piatok:

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Pittsburgh - Philadelphia 3:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0) - stav série 2:0

New Jersey - Carolina 1:2 po predĺžení (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1) - stav série 1:1